Co otrzymujemy w cenie zespołu na wesele?

Często zadawanym pytaniem przez przyszłych nowożeńców jest pytanie o szczegóły oferty weselnej naszego zespołu. [ zespół na wesele Poznań ]
Poniżej przedstawiliśmy wszystkie szczegóły, które standardowo znajdują się w naszej ofercie weselnej. Jeśli nadal posiadasz jakieś pytania i wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytana.

Co otrzymujemy w cenie zespołu na nasze wesele – w skrócie:

 1. Usługę muzyczną
 2. Nagłośnienie
 3. Prowadzenie wesela
 4. Oświetlenie
 5. Oczepiny / zabawy
 6. Czas trwania usługi muzycznej
 7. Realizację scenariusza weselnego
 8. Dojazd / Transport na wesele
 9. Inne koszty ?

1. Usługa muzyczna ( muzyka na weselu )

W cenie otrzymujesz obsługę muzyczną Twojego wesela przez zespół muzyczny grający na żywo w składzie 7 osób:

 1. perkusja
 2. gitara basowa
 3. gitara elektryczna
 4. gitary / prowadzenie wokal
 5. instrumenty klawiszowe / wokal
 6. saksofon
 7. wokalistka

[ Zobacz skład zespołu na wesele ]

Zespół wykonuje usługę w blokach muzycznych standardowo: 6-8 utworów ( ok. 25-30 min muzyki ) po których następuje przerwa ok 15 min.
Długość bloków muzycznych można ustalić indywidualnie. W związku z realizacją scenariusza i współpracą z obsługą wesela i kuchnią dopasowujemy się z długościami muzyki / przerw do aktualnych potrzeb.

W przerwach pomiędzy blokami muzycznymi serwowana jest stonowana muzyka z nośników typu PenDrive / CD, którą możesz przygotować indywidualnie ( wystarczy przekazać nośnik w dniu wesela )

Możesz także powiększyć skład muzyczny ( wiąże się to z inną wyceną ) – Sprawdź inne składy na wesele.

2. Nagłośnienie usługi muzycznej.

W cenie otrzymujesz nagłośnienie imprezy weselnej. Zespół dysponuje kompletnym nagłośnieniem do zrealizowania dźwięku zespołu oraz nagłośnienia sali / namiotu do 250 osób.
Do celów przemówień użyczamy mikrofony bezprzewodowe.

Jeśli istnieje potrzeba nagłośnienia prezentacji multimedialnej posiadamy odpowiednie okablowanie do jego realizacji ( do 20 metrów od konsolety ).

Jeśli planujesz występ innego artysty, odtworzenie własnej muzyki lub inną atrakcję wymagającą nagłośnienia, w cenie otrzymujesz naszą pomoc w realizacji ( dotyczy to możliwości skorzystania z dostępnego nagłośnienia )

Jeśli firma realizująca Video chciałby skorzystać z konsolety w celu rejestracji dźwięku – udostępniamy taką opcję. Możemy także zarejestrować dźwięk w postaci pliku WAV ( 16 bit Stereo  ) bezpośrednio na nośnik typu PenDrive ( MAX 32GB FAT32 )

Jeśli masz zewnętrzną firmę, która zajmuje się nagłośnieniem – zainstalujemy tylko własny backline – prosimy o spełnienie Rideru technicznego ( Do pobrania Rider PDF )

3. Prowadzenie wesela

W cenie otrzymujesz prowadzenie wesele. Wśród nas jest osoba prowadząca całość wesela ( konferansjer / wodzirej ).
Od momentu wejścia na salę aż do momentu zakończenia wesela Ty i Twoi goście są informowani o wszystkich atrakcjach weselnych, o tym gdzie i kiedy coś będzie się działo.
Staramy się także zachęcać gości do zabawy, wciągać w interakcje.

Prowadzący realizuje przygotowany scenariusz weselny, oraz jest w stałym kontakcie z obsługą wesela w celu zapewnienia płynnego przebiegu uroczystości.

Prowadzimy także zabawy, konkursy oraz tzw. oczepiny.

Staramy się być pomocni na każdym etapie wesela i w razie problemów odpowiednio zareagować i znaleźć wyjście z sytuacji.

4. Oczepiny / zabawy

Jak już wspomnieliśmy powyżej prowadzimy także zabawy i konkursy oraz tzw. oczepiny.

Mamy swoje sprawdzone scenariusze na oczepiny ( znajdziesz scenariusz na oczepiny tutaj ) ale możemy także zrealizować Twoje pomysły na zabawy i konkursy weselne oraz oczepiny.

Wszystkie tego typu atrakcje, ich czas i miejsce oraz przebieg opisujemy w scenariuszu weselnym, który stanowi załącznik do umowy.o.

5. Oświetlenie

W cenie otrzymujesz oświetlenie sceny / podestu / miejsca zespołu oraz parkietu tanecznego.
Dysponujemy zestawem oświetlenia, który wykorzystujemy do podświetlenia sceny i zespołu.
W kierunku parkietu kierujemy efekty laserowe i ew. “podgrzewamy” atmosferę wytwornicą dymu ( za zgodą właściciela lokalu )

6. Czas trwania usługi.

Zespół wykonuje usługę muzyczną standardowo do godziny 3.00.
Istnieje możliwość przedłużenia usługi o godzinę. Sprawę przedłużenia ustalamy indywidualnie i jest ona wpisana w umowie z zespołem.

7. Koszty logistyczne / dojazdu / transportu, nocleg

Zespół dysponuje własnym transportem i dojeżdża w wyznaczone na umowie miejsce. Koszty transportu kalkulowane są indywidualnie i doliczane do kosztów całościowej usługi muzycznej.
Koszt logistyczny jest liczony za każdy kilometr z Poznania x stawkę 1,50 PLN.

W przypadku odległości większej niż 100 km od Poznania zespół może poprosić o zapewnienie noclegu dla członków zespołu i pokrycie jego kosztów.

8. Inne koszty

W standardowej ofercie nie ponosisz innych kosztów związanych z naszą usługą niż te, o których wspomnieliśmy powyżej.

Lokal może poprosić o pokrycie opłaty związanej z ZAIKS – nie ma to związku z wyborem zespołu czyDJ, jest to indywidualna sprawa właściciela lokalu.